Üretim /

Üretim

                                                                                              

Üretim

HDPE, MDPE, LDPE, CPP, OPP ve PP ürünlerinden baskılı veya baskısız, torba, çanta ya da rulo halinde ambalajların imalatı yapılmaktadır.

 

HDPE, MDPE ve LDPE hammaddelerinin istenilen özelliklerde, COEX (ÇOK KATLI) ya da MONO (TEK KAT) film halinde Blown (Şişirme) yöntemi kullanılarak, EPI ve EVA (PE hammaddesinin doğada çözünmesini kolaylaştıran) katkı maddesi ile film haline getirilir.

 

Grafik ve Tasarım

Yeni tasarımların yapıldığı, mevcut tasarımların geliştirildiği ve müşterilere yapılan tasarımlarla ilgili her türlü Feedback (Geri Bildirim) desteğinin verildiği bölümdür.

 

 

Baskı BÖLÜMÜ

Baskı mutfağında HDPE, MDPE, LDPE, CPP, OPP ve PP ürünlerinden imal edilmiş filmler üzerine AR-GE bölümünde hazırlanan reçetelere göre, 6 Renge kadar Flekso baskı yapılabilmektedir.

 

Kesim ve Dilimleme

HDPE, MDPE, LDPE, CPP, OPP ürünlerinden baskılı veya baskısız olarak kulplu (saplı) çanta, el geçmeli çanta, takviyeli çanta, bantlı torba, perforeli rulo, atlet torba, taşıma torbası, koli içi torbaları, çapraz kaynaklı taşıma torbaları, düz çift kaynaklı taşıma torbalarının kesimlerinin ve sargı rulolalarının dilimleme işlemlerinin yapıldığı bölümdür.

 ÜRETİM RESİMLER